Majk dhe Ledri sot lansojnë këngën e re

Reperët e njohur shqiptarë, Majk dhe Ledri Vula, kanë bashkuar forcat për herë të parë në një projekt të ri muzikor.

Fjala është për bashkëpunimin e tyre të quajtur “Marr”, i cili pritet të lansohet sonte në orën 17:00.

Derisa kanë mbetur edhe pak orë që nga publikimi, të njëjtit po vazhdojnë të mbajnë të azhurnuar fansat me imazhe e video të ndryshme nga prapaskenat e klipit.

VIDEO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MAJK (@majkaveli)

Kastriot Rexha (emri i vërtetë i Majk) ka ndarë së fundmi disa fotografi të reja, ku shfaqet përkrah një modeleje që do jetë pjesë e videoklipit.

“Si lulen në mes të therrav unë ty të gjeta. Marr nesër ora 17:00”, ka shkruar ai në postimin e fundit të publikuar në Instagram – aty ku numëron 568 mijë ndjekës.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Artistët duken në një paraqitje skenike atraktive, me veshje verore që përkon edhe me sezonin e verës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MAJK (@majkaveli)

Dueti besohet se do pritet mirë edhe nga publiku marrë parasysh stilin e veçantë të të interpretuarit të dy artistëve. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MAJK (@majkaveli)

The post Majk dhe Ledri sot lansojnë këngën e re appeared first on Telegrafi.