Majlinda grimohet lehtë për të dalë, lë ‘pa fjalë’ ndjekësit me këtë pamje

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se është grimuar lehtë për të dalë.

E me këtë pamje, ajo ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj./ORAinfo/