Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin vëmendje me paraqitjen derisa udhëtojnë në Milano

Çifti i njohur i estradës shqiptare, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, janë tejet të dashur për audiencën e gjera.

Ata në rrjete sociale mundohen që të mbajnë të azhurnuar me mijëra fansa, të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Ndërkaq, Marina në një postim në Instagram tashmë ka publikuar imazhe derisa shihej duke udhëtuar në Milano.

VIDEO:

Foto: Instastory

Fillimisht ajo solli pamje nga aeroplani, teksa që të dy shiheshin me maska mbrojtëse, për shkak të pandemisë globale.

Postimin e dytë që mori Marina u komentua për të mira, pasi ishte e veshur me një robdishan.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Tutje kujtojmë se çifti janë mjaft të dashur, derisa edhe udhëtimet e shpeshta janë mëse normale për ta. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

The post Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin vëmendje me paraqitjen derisa udhëtojnë në Milano appeared first on Telegrafi.