“Marr” publikohet sot nga Ledri dhe Majku

Reperët e njohur shqiptarë, Majk dhe Ledri Vula, kanë bashkuar forcat për këngën e tyre më  të  re, shkruan Insajderi.

Fjala është për bashkëpunimin e tyre të quajtur “Marr”, i cili pritet të lansohet sonte në orën 17:00.

Derisa kanë mbetur edhe pak orë që nga publikimi, të njëjtit po vazhdojnë të publikojnë  video dhe fotografi nga realizmi i projektit.

VIDEO:

Majk në llogarinë e tij në  Instagram ka paralajmëruar këngë n më  një  imazh të  tij i cili ka shkruar “Si lulen në mes të therrav unë ty të gjeta. Marr nesër ora 17:00”.

Artistët duken në një paraqitje skenike atraktive, me veshje verore që përkon edhe me sezonin e verës.

Dueti besohet se do pritet mirë edhe nga publiku marrë parasysh që  ky bashkë punim ka kohë që është  paralajmëruar.

Ledri se fundi ka publikuar këngën e tij më të re të  titulluar “Don mo”, ku pjesë  e projektit ishte këngëtarja, Morena Taraku, ndërsa Majk po shijon suksesin e këngës në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun dhe Ghetto Geasy./Insajderi.com