Me fustan të gjatë dhe të kombinuar me ngjyra të bukura, Afërdita me bijën po duken si ‘princesha’

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të performojnë në dasma e në festa të tjera familjare, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Sidomos në këtë sezon ajo ka qenë tejet e angazhuar me festa të ndryshme.

Për festën e Kurban Bajramit, Afëridta dhe vajza e saj janë dukur si ‘princesha’.

Të veshura me fustan të bukur e të gjatë, ato po dukën kaq bukur. /ORAinfo/