Me veshje që i thekson linjat – Xhensila mahnit me figurën trupore

Xhensila Myrtezaj ka qëndruar në Zvicër, ku të shtunën mbrëma ka mbajtur një koncert në Cyrih së bashku me Ardian Bujupin.

Me këtë rast, këngëtarja kishte veshur një kostum të zi që ia theksonte linjat trupore.

Në profilin e saj në Instagram, ajo i ka publikuar disa fotografi duke mahnitur me figurën trupore.

(Foto: Instagram/xhensilamyrtezaj)

Dhjetëra mijëra pëlqime dhe qindra komente ka marrë Xhensila nga fansat e saj në këto postime.

VIDEO:

Xhensila Myrtezaj shfaqet unike dhe joshëse në fotosesionin e ri Xhensila Myrtezaj shfaqet unike dhe joshëse në fotosesionin e ri

Ndërkohë, nuk kanë munguar edhe disa video në InstaStory nga performanca e dyshes që njihen për duetet e suksesshme, “Çika, Çika” e “Panorama”. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

(Foto: Instagram/xhensilamyrtezaj)

 

(Foto: Instagram/xhensilamyrtezaj)

 

(Foto: Instagram/xhensilamyrtezaj)

 

(Foto: Instagram/xhensilamyrtezaj)

 

(Foto: Instagram/xhensilamyrtezaj)

 

 

The post Me veshje që i thekson linjat – Xhensila mahnit me figurën trupore appeared first on Telegrafi.