Melisa për Tean dhe Beartin: “Kam vetëm diçka për të thënë…”

Melisa Lleshi

Melisa Lleshi që sapo debutoi në muzikë me këngën “U kry”, erdhi në Prive për një intervistë ekskluzive, gjatë kohës sa po bëhej gati për xhirimet e viodeklipit.

VIDEO:

Përvec ëndrrës muzikore ajo foli edhe për pjesën e kaluar të jetës së saj – programin “Për’puthen”.

Na tregon se pse ajo vendosi të dalë, kush nga ata konkurrentë do të ishte burri ideal për të dhe nëse do të kthehej sërish në format.

Më tej, ajo dha edhe mendimin e saj për lidhjen e bujshme të Teas me Andin.

Si e komenton ajo? Zbulojeni në videon e mëposhtme.

[embedded content]