Merr flakë një autobus në Fushë Kosovë

Një autobus ka marr flakë mbrëmjen e së premtes në Fushë Kosovë.

Sipas fotografive dhe videos, të cilat kanë ardhur në adresë të Telegrafit, shihet se autobusi ka qenë i parkuar.

VIDEO:

Telegrafi ka kontaktuar me Policinë e Kosovës, por ende nuk ka marrë përgjigje në lidhje me rastin. /Telegrafi/

 

The post Merr flakë një autobus në Fushë Kosovë appeared first on Telegrafi.