Midis plazhit, Leonora pinë çaj “rusi”

Leonora Jakupi, është ikona e muzikës shqiptare.

Ajo ka kohë që pjesë e skenës muzikore, por që gjithmonë ka sjellë projekte të reja shumë të suksesshme, përcjell ORAinfo.

VIDEO:

Tani, disi ajo është larguar nga skena dhe po i përkushtohet më shumë jetën private.

Tani këngëtarja nga Drenica është duke shijuar pushimet luksoze, e ajo çfarë bie në sy është çaji që ajo po e konsumon midis plazhit./ORAinfo/