Molly-Mae Hague tregon sensin e saj të përsosur të modës me xhinse me bel të lartë dhe një xhaketë të shkurtër

Karriera e saj u ngrit disa hapa më lart në gusht kur u bë Drejtoreshë Kreative e PrettyLittleThing.

Dhe ikona e modës, Molly-Mae Hague shënoi javën më të ngarkuar të shitësit me pakicë të enjten teksa përgatiteshin për  “Pink Friday” – versioni i tyre i ngjarjes “Black Friday”.

Influencuesja 22-vjeçare dukej aspak sensacionale, teksa shfaqi sensin e saj të modës me një xhaketë sportive të prerë dhe xhinse të zeza të markës me bel të drejtë.

VIDEO:

Foto: Instagram

Duke ndarë një treshe fotosh me ndjekësit e saj të përkushtuar në Instagram, ish-ylli i Love Island ka kombinuar me një çantë të zezë me tegela mbi supe dhe ka mbajtur flokët bionde të drejta.

Duke u ndalur për të pozuar në atë që dukej të ishte dhoma e aksioneve të kompanisë, Molly-Mae shkroi: “Java më e ngarkuar e viti”. I dashuri i saj, nxitoi të tregojë mbështetjen e tij, duke shkruar: “Tepër krenar”, teksa ajo u përgjigj: “të dua”.

Foto: Instagram

Javën e kaluar, Molly-Mae ekspozoi me guxim për herë të parë plagët e saj në bark, pasi njoftoi se i ishte nënshtruar një operacioni të endometriozës në tetor. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Molly-Mae Hague (@mollymae)

The post Molly-Mae Hague tregon sensin e saj të përsosur të modës me xhinse me bel të lartë dhe një xhaketë të shkurtër appeared first on Telegrafi.