Morena lë nam në rrjet, hap këmbët para fansave FOTO

Këngëtarja

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku ka postuar dje disa foto tepër provokative

VIDEO:

Bukuroshja kosovare është parë e shtrirë në një komode, derisa duket se nuk ka mundur të qëndrojë pa i hapur këmbët.

Kjo është njëra nga fotot e saj provokative të saj derisa poshtë fotografisë ajo vetëm ka postuar një emotikon zemër ngjyrë kafe.

Kujtojmë se Morena thuhet se ka hapur një biznes në Turqi e ku shet gjëra të tekstilit me inicialet e saj.