Morena poston dy foto ku tregon fundshpinën, por i shlyen pas menjëherë FOTOT

Këngëtarja

Këngëtarja dhe bukuroshja, Morena Taraku është shfaqur sot tepër provokative

VIDEO:

Morena para një ore kishte postuar dy foto tepër provokative, ku në njërën tregonte fundshpinën derisa në tjetrën belin e saj.

Por, këngëtarja dhe bukuroshja nuk dihet se pse i ka shlyer të dyja ato pas një ore.

Ndryshe, Morena kohëve të fundit ka ndryshuar stil, ku ka shkurtuar flokët dhe duket shumë më ndryshe nga ajo Morena e mëparshme.