Mozzik me imazhe nga studio muzikore, po punon drejt albumit të ri

Reperi po përgatit projektet e reja muzikore.

Mozzik njihet si një ndër reperët më të dashur të shqiptarëve anembanë në botë, shkruan lajmi.

VIDEO:

Ai muajin e kaluar lansoi këngën “Nëse Don” në bashkëpunim me Loredanën, projekt muzikor ky i cili ende po pushton top-listat evropiane.

Kënga kaloi numrin prej 1 milion klikime në Youtube brena 14 orësh dhe deri tani ajo ka arritur të mbledhë rreth 10 milionë klikime.https://youtube.com/watch?v=eZQVYvenLP4%3Ffeature%3Doembed

Ndërsa sot reperi ka publikuar disa fotografi në Instastory ku shihej se ishte në një studio muzikore.Video Player

00:0000:05

Reperi u pa duke punuar drejt projekteve të reja muzikore, pasi që tashmë edhe ka paralajmëruar albumin e ri, i cili po vjen së shpejti.