Ndërron jetë ylli i TikTok, Rochelle Hager

Ylli i TikTok-ut, Rochelle Hager, ka ndërruar jetë në moshën 31 vjeçare.

Hager raportohet se vdiq të hënën pasi një degë peme ra mbi makinën e tij, sipas një njoftimi për shtyp nga Departamenti i Policisë Farmington.

Ylli i medieve sociale, i cili postonte shpesh në aplikacionin e formave të shkurtra video me emrin e përdoruesit ‘roeurboat3’, ishte në qytetin e Maine të Farmington.

VIDEO:

Rochelle Hager (Foto: Instagram)

Si rezultat, një pjesë e një peme ra mbi makinën që Hager po ngiste.

Shefi i policisë, Kenneth Charles deklaroi se ka të ngjarë të ketë vdekur menjëherë.

Charles theksoi se asnjë makinë tjetër nuk u përfshi në aksidentin ‘tragjik dhe unik’ dhe se askush tjetër nuk ishte në makinë me Rochelle.

Rochelle Hager (Foto: Instagram)

Hager ishte fejuar me Brittanie Lynn Ritchie dhe planifikonte të martohej me të në tetor.

I njëjti kishte mbi 136 mijë ndjekës në TikTok. /Telegrafi/

The post Ndërron jetë ylli i TikTok, Rochelle Hager appeared first on Telegrafi.