Ndryshe nga skena, kështu duket nëpër shtëpi Teuta

Teuta Selimi, është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo ka kohë që është pjesë e skenës muzikore dhe gjithmonë me muzikën e saj mundohet të i përshtatet kohës, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Duke qenë se është shumë e suksesshme në jetën profesionale, Teuta është e zonja edhe në jetën e saj private.

Ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e dashur dhe e angazhuar. E ndryshe siç jemi mësuar ta shohim në skenë, Teuta në përditshmëri është shumë e thjeshtë.

E veshur me rroba sportive, ajo duket shumë rehat në shtëpinë e saj./ORAinfo/