Në këtë gjendje shfaqet Lulja pasi del nga frizerka, a do të reagojë Meda?

Luljeta Pergjeqaj u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj gjithmonë të veҫanta, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Lulja ka shumë ndjekës në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku tregon qe sapo është rregulluar të frizerka.

E grimosur me shije dhe me flokë të rregulluar mirë, Lulja do ta shkrijë Medina me këtë pamje. /ORAinfo/