Në shtrat me këtë bukuroshe, Sara ja publikon këtë foto para gjumit Ledrit

‘Para gjumit’, Sara ia poston Ledrit këtë foto me vajzën

Reperi kosovar tanimë është baba i një vajze.

VIDEO:

Ledri Vula që tetë muaj është bërë baba për herë të parë, meqë rast vajzës i zgjodhën një emër tejet të veçantë.

Poem Blue është vajza e Ledrit dhe Sarës e cila iu ndryshoi jetën plotësisht çiftit dhe familjeve të
tyre.

Ndërkohë që jo rrallë herë reperi ndanë imazhe duke treguar se si e kalon kohën e lirë me bukuroshen e
tij, shkruan lajmi.

Edhe mbrëmë Sara ia ka postuar një foto të këndshme Ledrit me vajzën i cili i dhuron një puthje pas kokës.