‘Nëna me e bukur shqiptare’ vesh fustanin me të bukur, mahnitë me pamjen

Adrola Dushi konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare dhe një nga modelet më të kërkuara për momentin.

E bukur, e zgjuar, e dashur, janë vetëm disa nga tiparet që e karakterizojnë Adrolën, përcjell ORAinfo.

VIDEO:

Si një fytyrë publike dhe e ndjekur nga mijëra njerëz, ajo ka ditur mjaft mirë të kujdeset për jetën e saj private dhe njerëzit e saj më të dashur është munduar t’i mbajë larg syrit të publikut.

Adrola është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan të kuq e shumë me stil.

Kaq bukur po i shkon për fytyre ky fustan Adrolës. /ORAinfo/