Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë, Lori po duket vezulluese me pamjen e fundit

Loreta Kacka është këngëtarja e njohur nga Shqipëria që për publikun është e njohur me emrin artistik Lori.

Këngët e saj janë të pëlqyera shumë nga publiku shqiptar, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Lori është shumë e përfolur sidomos për stilin e veçantë të veshjes.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të kuq dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/