Një muaj që nga lindja e fëmijës së dytë, Tuna vazhdon të jetë shumë e përkushtuar ndaj dy djemve

Ditën e djeshme (e mërkurë) u bënë një muaj që nga lindja e fëmijës së dytë të Tunës, djalit Zen.

Dhe me këtë rast, këngëtarja e njohur ka vendosur të festojë në një mënyrë tjetër së bashku me të dy djemtë.

Ajo ka kaluar një ditë të mrekullueshme në Dino Park, që njëherësh është një projekt i përbashkët i Qytetit të Shkupit dhe IP “Kopshtit Zoologjik të Shkupit”.

VIDEO:

Tuna Sejdi (Foto: Instagram)

Artistja, e cila numëron mijëra ndjekës në rrjete sociale, ka ndarë disa nga momentet më të lumtura përkrah Tianit dhe Zenit.

Tuna i hap llogari në Instagram edhe djalit të saj të dytë, Zenit Tuna i hap llogari në Instagram edhe djalit të saj të dytë, Zenit

“Një muaj më parë ka lindur një dashuri dhe nuk po ndalet së rrituri. Urime njëmujorin Zen”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi)

Ajo duket se po shijon jetën si nënë beqare, pasi po vazhdon t’i rrisë e vetme të dy fëmijët.

Tuna ndërkaq u bë nënë për herë të parë më 9 maj, gjersa ky është fëmija i dytë i saj me Patris Berishën. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi)

The post Një muaj që nga lindja e fëmijës së dytë, Tuna vazhdon të jetë shumë e përkushtuar ndaj dy djemve appeared first on Telegrafi.