Njihuni me katër motrat e Arbenitës

Arbenita Ismaili

Arbenita Ismajli ka kohë që është bërë një personazh mjaft i dashur dhe emër i lakuar në mediat rozë.

VIDEO:

Lidhja e saj me reperin Fero e bëri akoma më të famshme tek publiku shqiptar.

Modelja dhe reperi kanë gati dy muaj që janë bërë prindër për herë të parë, ku u gëzuan me ardhjen në jetë të vajzës së tyre Ninës.

Jo rrallë herë Arbenita sjellë imazhe të familjes. E sot me rastin e ditëlindjes së motrës së saj Fatlumes, modelja iu ka parashtruar një pyetje ndjekësve të saj.

A e dini sa motra kam? 4 apo 5… pyet Arbenita.

Realisht modelja ka 4 motra, ku me dy prej tyre ngjanë më shumë.