Nora dhe Era ja qesin flakën Durrësit

Era e Nora ja qesin flakën Durrësit.

Dy motrat Istrefi, Nora dhe Era janë duke qëndruar në Durrës.

VIDEO:

Së fundmi, Nora në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë një foto në Instastory, ku tregohet edhe vendndodhja e tyre, nē Durres.

Fotografia është shpërndarë së pari nga një i aferm i saj, pastaj Nora e ka shpërndar në llogarinë personale. Nga Durrësi, motrat po sjellin foto atraktive, shkruan Kosovarja.

Pushime të mbara motrave.