Nora duket e mrekullueshme në fotografitë e reja

Nora Istrefi ka publikuar disa fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilat duket e mrekullueshme.

E veshur me xhinse të shkurtra dhe mikro-trikon që është bërë sensacion nga bukuroshet e famshme së fundmi, këngëtarja ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj vetëm disa minuta pas postimit të imazheve.

Fotografitë duket të jenë realizuar në Qytetin e Vjetër të Budvas në Mal të Zi, ndërkohë që ajo ka postuar imazhe edhe nga vendet tjera bregdetare.

(Foto: Instagram/noraistrefi)

VIDEO:

Nora Istrefi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Turqi Nora Istrefi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Turqi

Dukjen e saj, Nora e ka kombinuar me sandale, çantë dhe një palë syze.

(Foto: Instagram/noraistrefi)

Padyshim që fokusi është te figura trupore e këngëtares, e cila duket mahnitëse me linjat e saj. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/noraistrefi)

 

(Foto: Instagram/noraistrefi)

 

The post Nora duket e mrekullueshme në fotografitë e reja appeared first on Telegrafi.