Nora Istrefi e tepron, del pa sytjena dhe pantollona të shkurtër në mes të qytetit

Këngëtarja e njhur kosovare, Nora Istrefi ka provokuar keq.

Teksa ndodhet në pushime ajo ka postuar disa foto në instagram me të cilat mori vëmendje.

Nora u shfaq veshur me pantollona të shkurtër dhe një bluzë të hapur tek gjoksi meqë rast nuk pati veshur as sytjena.

VIDEO:

Kjo paraqitje kaq provokuese e ktheu edhe njëherë në qendër të mediave rozë ku të gjithë e komentuan për dukjen provokuese.

Me këtë pamje ajo do ta ‘çmend’, ish-burrin e saj, Robert Berishën. /ORAinfo/