Nora sapo doli nga frizerja, mori tërë vëmendjen me këtë stil flokësh

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se ka rregulluar flokët dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/