Notat e lojtarëve, Milan 3-1 Genoa: Hernandez më i miri në fushë

Milani ka arritur të mposht Genoan në kuadër të Kupës së Italisë pas vazhdimeve me rezultat 3-1, duke kaluar në çerekfinale.

Leo Ostigard shënoi për Genoan, ndërsa Olivier Giroud barazoi rezultatin.

Rafael Leao dhe Alexis Saelemaekers shënuan në kohën shtesë për kuqezinjtë, duke i dërguar në çerekfinale.

VIDEO:

Lojtari më i mirë në ndeshje ishte Theo Hernández me notën 8.4.

Te Genoa më i miri ishte Manolo Portanova me notën 7.5.

Notat e Milanit dhe Genoas

/Telegrafi/

The post Notat e lojtarëve, Milan 3-1 Genoa: Hernandez më i miri në fushë appeared first on Telegrafi.