Notat e lojtarëve, Sheriff Tiraspol 0-3 Real Madrid: Kroos lojtar i ndeshjes

Real Madridi ka shënuar fitore bindëse ndaj Sheriff Tiraspolit si mysafir me rezultat 3-0 në kuadër të xhiros së pestë të Ligën e Kampionëve.

David Alaba, Toni Kroos dhe Karim Benzema shënuan golat për mbretit në këtë ndeshje.

Kroos ishte lojtar i ndeshjes me notën 8.1.

VIDEO:

Pas tij me paraqitje u vlerësua Benzema me notën 7.8.

Më i dobëti në fushë ishte Cristiano i Sheriff me notën 5.6.

Notat e lojtarëve të Sheriff dhe Real Madrid

/Telegrafi/

The post Notat e lojtarëve, Sheriff Tiraspol 0-3 Real Madrid: Kroos lojtar i ndeshjes appeared first on Telegrafi.