Nuk do ta besoni, ja çfarë iu gjet në valixhe udhëtarit në Aeroportin e Prishtinës

Aeroport

Një burri i është gjetur dhe konfiskuar një elektroshok gjatë kontrollit të valixhes së tij në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”.

VIDEO:

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

“ANP Adem Jashari 31.03.2021 – 03:00. Raportohet se të dyshuarit  mashkull kosovar, në ANP, në shkuarje gjatë kontrollit në valixhen e tij i është gjetur dhe konfiskuar një elektroshok . Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.