Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Luana Vjollca 13 vite më parë

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Luana është tejet e përolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se si është dukur para 13 vitesh./ORAinfo/