Nuk përmbahet Kaltrina Mikushnica, shfaqet super joshëse në fustan të shkurt e të ngushtë

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Ajo sot ka publikuar një imazh ku shfaqet e veshur me fustan të shkur e të ngushtë.

Në këto imazh ajo shfaqet super joshëse. /ORAinfo/