Nusja e Goldit publikon foto me djalin në krahë, ju lënë pa fjalë me pamjet

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku sfaqet me djalin në krahë.

E goldi do të shkrihet nga kjo pamje e nuses dhe djalit të tij./ORAinfo/