Nxënësi gjen një ‘hapësirë sekrete’ në tualetin e shkollës

Një nxënës u trondit kur shkoi në tualet në shkollë dhe gjeti një ‘hapësirë sekrete’ brenda njërës prej kabinave.

Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, Eduardo Melendez, nga Hondurasi, ndau rastin në TikTok dhe postimi u bë viral me më shumë se 25 milionë shikime në vetëm katër ditë.

VIDEO:

Videoja fillon teksa ai ecën drejt kabinës në fund të banjës dhe te muri gjen një gropë.

Eduardo afrohet dhe gjen një shenjë letre brenda murit dhe mbi të shkruhet: “Enter”. /Telegrafi/

@sr.kingeduarFinally 🤓♬ He he – Eduar Melendez
@sr.kingeduar Reply to @no_more_damien ♬ Suspenso – Criptofonio
@sr.kingeduar💀👀

♬ original sound – devon.reacts69

 

The post Nxënësi gjen një ‘hapësirë sekrete’ në tualetin e shkollës appeared first on Telegrafi.