Oriola Marashi shfaqet atraktive në ‘selfie’, teksa pozon me trëndafila të kuq

Oriola Marashi është prej modeleve më të suksesshme dhe më të bukura shqiptare.

Këtë e dëshmoj edhe angazhimet e shumta për fotosesione të ndryshme jashtë vendit, ndërsa kujdeset që vazhdimisht t’i vë në pah linjat tërheqëse.

Por, së fundmi për mbi 634 mijë fansat e saj, modelja solli disa ‘selfie’, teksa shihet me një buqetë me trëndafila të kuq që mban në duar.

VIDEO:

Foto: Oriola Marashi/InstaStory

E veshur me një bluzë ngjyrë blu, flokë natyrale dhe grim të thjeshtë, Oriola dukej tërë shkëlqim dhe në formë të mrekullueshme.

Të gjitha lajmet nga Oriola Marashi Të gjitha lajmet nga Oriola Marashi

Ndërsa, modelja prej kohësh është bërë imazh i markës së njohur botërore “Guess”, me të cilën edhe së fundi ka realizuar një kampanjë.

Foto: Oriola Marashi/InstaStory

Sa i përket jetë private, modelja joshëse kohë më parë ishte në lidhje me futbollistin, Eros Grezda, me të cilin u nda muaj më parë. /Telegrafi/

Foto: Oriola Marashi/IntsaStory

The post Oriola Marashi shfaqet atraktive në ‘selfie’, teksa pozon me trëndafila të kuq appeared first on Telegrafi.