Pa pikë grimi, Elita Rudi mahnitë me pamjen

Elita Rudi

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik, ajo është shume e komentuar sidomos për jetën e saj private.

VIDEO:

Madje, ajo është mjaftë aktive në rrjete sociale duke postuar fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme dhe aktivitetet e ndryshme me fëmijët.

Së fundmi, Elita ka publikuar një fotografi ku shfaqet pa pikë grimi.