Pamje nga vendi i krimit pak minuta pas vrasjes (VIDEO)

dalin pamje

VIDEO:

Pamjet nga vendi i krimit pak minuta nga vrasja e 50-vjeçarit në Gjilan kanë dal në mediat online.

Aty shihet trupi i të ndjerit tani më i shtrirë në tokë, ndërsa nga pamjet shihet se në vendngjarje akoma nuk kanë arritur njësitet policore dhe ato emergjente.