Pas ndarjes nga burri, Nora Istrefi e reklamon trupin e saj bombastik, fokusi gjoksi i saj!

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku ekspozon trupin e saj joshës.

E veshur me fustan të bardhë e transparent, Nora po duket super joshëse në këtë paraqitje. /ORAinfo/