Pikëlluese: Vdes i riu nga Prishtina

<!–

–>

Erin Godanci, 27-vjeçari nga Prishtina ka vdekur sot.

VIDEO:

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur ish-kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti përmes një postimi në Facebook.

Ahmeti ka shkruar se është shokuar me lajmin për vdekjen e 27-vjeçarit.

Ai e ka përshkruar Erinin si djalë shumë pozitiv duke shtuar se do t’i munojë Prishtinës.

Postimi i plotë:

Moti s’jom shoku ma shumë se me lajmin për Erinin. Definicioni i vërtetë i battery charger.

Kanë mjaftu pesë sekonda shkëmbim me të dhe nje buzëqeshje dhe ta ka transferu ca energji pozitive.

U prehsh në paqe Erin Godanci! Ke me i mungu Prishtinës!