Po e vuan ndarjen nga Bearti, Tea i drejtohet me një mesazh

Tea dhe Bearti

Pas një lidhje të shkurtër e që bëri zhurmë të madhe në mediat rozë, Tea dhe Bearti, dy ish-konkurrentët e “Përputhen” i kanë dhënë fund roamncës.

VIDEO:

Por, ndarjen duket se po e vuan Tea, e këtë po e dëshmon me postime të herë pas hershme në rrjetet sociale.

Këtë e ka bërë edhe së fundi, duke e lënë të kuptohet se po i referohet pikërsh ndarjes nga partneri.

“Është në rregull të ndjesh ndjenjat e tua”, ka shkruar Tea në postim.

Ndërkohë, thuhet se Tea dhe Bearti i dhanë fund roamncës për shkak të botë kuptimeve të ndryshme.