Poem e thotë për herë të parë fjalën ‘baba’, emocionohet Ledri

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin Poem Blu, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Çiftin e gjejmë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Sot, Ledri ka ndarë me ndjekësi një video ku shihet Poem duke thënë për herë të parë fjalën ‘baba’.

E kjo si duket e ka emocionuar shumë Ledrin./ORAinfo/