Prapavija e ardhshme e Mërkurit do të ndikojë më së paku te këto shenja

Keni dëgjuar mirë – Mërkuri do të jetë sërish në prapavijë, duke filluar vorbullën e tij të zakonshme të dramës qiellore.

14 janari fillon të parën nga katër periudhat prapavijë që priten në vitin 2022 dhe mund të mbështeteni që ky kalim do të jetë pak me gunga.

VIDEO:

Me Mërkurin që lëviz prapa si te Ujori rebel, ashtu edhe te Bricjapi i ndjeshëm, prisni që dridhjet të marrin presionin në të gjitha gjërat që lidhen me miqësitë, karrierën dhe imazhin tuaj publik.

Ndërsa disa shenja të zodiakut mund të hasin konfuzion dhe keqpërdorime shtesë, shenjat e zodiakut të prekura më pak nga ngjarja do ta shohin atë si një mundësi ideale për të parë nga brenda për shërim dhe për t’u kënaqur me kujdesin e duhur për veten.

A do të jeni një nga të paktët me fat që do të pushoni gjatë dramës?

Më poshtë mund të zbuloni nëse jeni një nga shenjat e zodiakut më pak të prekura nga prapavija e Mërkurit:

Gaforrja

Shigjetari

Peshqit

/Telegrafi/

The post Prapavija e ardhshme e Mërkurit do të ndikojë më së paku te këto shenja appeared first on Telegrafi.