Produksioni e vë sërish Donaldin në siklet, ja momenti kur ia kujton Borën

Momenti kur produksioni i “Big Brother VIP”, mbrëmë ia kujtoi Donaldit qëllimisht Borën

Teksa në ekran po transmetohej pjesa kur Donaldi dhe Beatrix kishin disa zënka ndodhi kjo gjë.

Kur Donaldi ishte takuar me Borën, javë më parë brenda “Big Brother VIP” kishte bërë një veprim i cli u shfaq edhe mbrëmë, shkruan lajmi.net.

VIDEO:

Gjë kjo e cila e habiti edhe Donaldin i cili bëri një reagim të çuditshëm me mimikat e fytyrës sikur të ishte një goditje për të.

Ndryshe, nuk dihet se pse produksioni e ka bërë një montazh të tillë duke e ditur se tashmë ka përfunduar gjithçka mes Donaldit dhe Borës.

Theksojmë se, Bora Zemani po e vazhdon jetën e saj jashtë e cila edhe festoi së fundmi 30 vjetorin e lindjes, ndërsa Donaldi brenda “Big Brother” veçse po afrohet me Beatrix Ramosaj.

Shiko videon më poshtë dhe shih momentin kur produksioni e rikthen Donaldin pas me imazhin e tij të shfaqur i cili ishte ditën e takimit me Borën, këtë e dëshmojnë edhe rrobat e Donaldit i cili i ka po të njëjta.

Minuta e 3:20 e videos më poshtë e tregon këtë veprim të Donaldit ditën e takimit me moderatoren e që ishte me 23 tetor 2021.