Qeni vendosi ta shëtiste kalin, skena u bë virale

Një qen i vogël vendosi ta dërgonte kalin për shëtitje gjersa pronarët e tyre filmuan të gjithë skenën dhe e postuan në Twitter, ku video u bë hit.

Pamjet tregojnë qenin që tërheq butësisht kalin me një litar që e mban në gojë gjersa kali i bindur ndjek hapat e tij.

VIDEO:

“Mos u shqetëso, shok, unë do të të drejtoj”, thuhet në përshkrimin e videos.

Për më tepër shikoni videot e mëposhtme. /Telegrafi/

The post Qeni vendosi ta shëtiste kalin, skena u bë virale appeared first on Telegrafi.