Reagimi i Feros në konfirmimin e Arbenitës për shtatzëni

Tashmë është konfirmuar thashethemi që po qarkullon qe një kohë: Arbenita Ismajli është shtatzënë!

Lajmin e ka konfirmuar vet bukuroshja, e cila përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se është pritjen e bukur.

Modelja që po ndërton karrierë ndërkombëtare është në lidhje me Feronit Shabanin, me të cilin ditë më parë njoftuan se janë martuar.

VIDEO:

(Foto: Instagram/arbenitalsmajli)

Nuk ka dyshim që reperi është gëzuar që do të bëhet baba për herë të parë, ndërsa nuk ka munguar edhe reagimi në postimin e partneres së tij.

Arbenita Ismajli: Jam shtatzënë! Arbenita Ismajli: Jam shtatzënë!

Në publikimin e Arbenitës, Fero ka reaguar në koment me një ‘emoji’ që përshkruhet si “fytyrë e qeshur me sy në formë zemre”.

Simboli që ka zgjedhur reperi ka kuptimin e përçimit të dashurisë me entuziazëm dhe të dashuruarit, ndërsa me fjalë sikur të thuhej: “E dua/jam i/e dashuruar” apo “jam i çmendur pas/i fiksuar pas” dikujt. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/arbenitalsmajli)

The post Reagimi i Feros në konfirmimin e Arbenitës për shtatzëni appeared first on Telegrafi.