Remzia ‘sfidon’ vajzat e reja, mahnit me pamjen e fundit

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

VIDEO:

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Së fundi, Remzia ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur në një fustan të zi.

E me këtë pamje, ajo ka lënë pa fjalë të gjithë./ORAinfo/