Rihanna dhe ASAP Rocky shijojnë darkën së bashku në Santa Monica, ndërsa shfaqen të mbuluar me shamia në kokë

Rihanna po shfaqte dashurinë e saj për modën e stilistëve teksa doli për një darkë vonë natën me të dashurin ASAP Rocky të martën.

33-vjeçarja me origjinë nga Barbadosi, veshi rroba të markave “Gucci” dhe “Balenciaga Hacker”, duke përfshirë një shall të veshur si shami, teksa shkonte për darkë në “Giorgio Baldi” në Santa Monica të martën mbrëma.

Asaj iu bashkua i dashuri i saj, 33 vjeç, me të cilin është konfirmuar se është në lidhje që nga maji i vitit 2021, shkruan DailyMail.

Për këtë dalje ajo kishte veshur dy artikuj që kushtonin 3,000 dollarë (4,100 £).

VIDEO:

Ajo më pas i mbajti flokët e saj të mbështjellë me shallin e saj ndërkohë – shall mëndafshi me printime i cili kushton rreth 530 dollarë.

Syzet e saj ishin gjithashtu nga “Gucci”, të përbëra nga një kornizë e trashë e zezë që shfaq monogramin e Gucci-t të dallueshëm menjëherë.

Ajo e kompletoi pamjen e saj me një fund ngjyrë kafe të errët dhe taka me rripa të hollë për darkën.

Ndërkohë i dashuri i saj, A$AP Rocky doli me një mbulesë të bardhë të thurur në kokë dhe me një maskë fytyre të bashkangjitur, duke qëndruar i sigurt mes variantit omicron në rritje të COVID-19.

Ai gjithashtu kishte veshur një këmishë me fustan ngjyrë kafe, poshtë një palë pantallona të shkurtra, xhinse blu me një karficë të bardhë ku shkruhej: “Bëhu i sjellshëm për të vërtetë”.

Reperi e përfundoi pamjen e tij me pantallona ngjyrë gri të çelur dhe atlete të markës “Nike”.

Kishte thashetheme për romancë mes Rihannës dhe AsAP Rocky për vite me radhë, pasi ai këndoi një varg në këngën e saj të vitit 2012, “Cockiness (I Love It)” dhe ajo u shfaq në klipin e rij “Fashion Killa” të vitit 2013.

Ata besohej se kishin filluar të takoheshin diku në vitin 2020 pasi Rihanna u nda nga i dashuri i saj i atëhershëm, miliarderi Hassan Jameel.

Rocky konfirmoi lidhjen e tyre në një intervistë në maj të vitit 2021 për Revistën GQ ku e quajti Rihannën “dashurinë e jetës së tij”.

“Ajo është ndoshta, si një në një milion nga të tjerët. Unë mendoj se kur ju e dini, ju e dini. Ajo është ajo”, tha ai.

Ndërsa Rihanna nuk ka publikuar një album të ri që nga viti 2016, ajo ka qenë e zënë me linjën e saj të të brendshmeve “Savage Fenty”.

Pasuria e saj neto u raportua vitin e kaluar të ishte 1.7 miliardë dollarë, me 1.4 miliardë dollarë prej tyre që vijnë nga linja e saj e markës “Savage Fenty”. /Telegrafi/

The post Rihanna dhe ASAP Rocky shijojnë darkën së bashku në Santa Monica, ndërsa shfaqen të mbuluar me shamia në kokë appeared first on Telegrafi.