Rihanna provon trendin e grimit që u bë viral në TikTok

Rihanna sapo shënoi dy trende të mëdha – por të papritura – të bukurisë në postimin e saj të fundit në Instagram.

Duke ndarë një video në Instagram Stories, Rihanna duket e pabesueshme me vetulla super të rregullta dhe gërsheta të gjata të mrekullueshme – por është grimi i saj i syve që ne nuk mund të ndalojmë së vështruari.

Në video, Rihanna shihet me penel përgjatë vijës së poshtme të qerpikëve, me pothuajse aspak sipër. Ajo gjithashtu ka një pikë super të ekzagjeruar në qoshet e brendshme, pothuajse si një krah.

VIDEO:

Kohët e fundit, kjo teknikë është bërë e njohur si e kundërta e syve të maceve dhe ka grumbulluar mbi 80 milionë shikime në TikTok.

Por sigurisht, Rihanna është një përcaktuese e trendeve dhe kështu, ajo e çoi trendin një hap më tej. Në vend që të shkonte për një formulë tradicionale të zezë , themeluesja e Fenty Beauty zgjodhi ngjyrën e kuqe të ndezur. /Telegrafi/

The post Rihanna provon trendin e grimit që u bë viral në TikTok appeared first on Telegrafi.