Rina Balaj na njofton me nënën e saj, ajo është një zonjë e vërtetë

Rina Balaj publikon foto me nënën e saj, duken si binjake

Këngëtarja Rina Balaj, përveç njoftimeve të shumta rreth projekteve të reja dhe punës së saj, ka vendosur ta prezantojë të ëmën.

VIDEO:

Në disa imazhe që ka publikuar në InstaStory, artistja nga Istogu shfaqet përkrah nënës për herë të parë.

Ato duken në formë të mahnitshme, ngjajnë shumë – gjersa siç shihet kanë edhe një raport tejet të mirë së bashku.

Rina në anën tjetër po shijon suksesin e këngës së re “Bad Rosita”, të cilën e solli pak javë më parë.

Kënga u prit mirë nga fansat e saj.