Rita Ora fotografohet me veshje e stil interesant rrugëve të New Yorkut

Ajo ka bërë sfilatën e saj nëpër rrugët e New York-ut derisa ndodhet në pushime.

Dhe Rita Ora shfaqi sensin unik të modës të shtunën me një xhaketë të gjelbër të gjatë dhe pantallona të veshura me stil të viteve ’90.

Këngëtarja, 30 vjeçe, dukej në formë të mirë e cila njëherësh po shfaqte një ‘look’ të guximshëm shumëngjyrësh.

Rita Ora (Foto: Backgrid)

VIDEO:

Ylli dukej mjaft fashioniste me një palë sandale të zeza të kombinuara me të bardha e me një palë syze të zeza.

Ajo kishte të veshur një palë pantallona sportive të kuq, portokalli e të bardhë me një triko të bardhë.

Rita Ora shpërblehet me çmimin "Ikona e Stilit" në Javën e Modës në New York Rita Ora shpërblehet me çmimin "Ikona e Stilit" në Javën e Modës në New York

Dukjen e kompletoi me një palë vathë të mëdhenj ari, e një çantë të kuqe me një dorezë zinxhiri prej ari të trashë.

Rita Ora (Foto: Backgrid)

Biondja kishte kapur flokët, gjersa po mbante një buzëkuq nudo në buzët e saj.

Ashtu si shumë të famshëm të tjerë të profilit të lartë, artistja është në Big Apple për Javën e Modës në New York.

Rita Ora (Foto: Backgrid)

Të mërkurën, ajo është parë duke hipur në një aeroplan privat në Van Nuys, Kaliforni me Kristen Stewart dhe Ashley Benson.

Këngëtarja nga Kosova gjithashtu është shpërblyer me çmimin “Ikona e Stilit” në Javën e Modës në New York. /Telegrafi/

Rita Ora (Foto: Backgrid)

The post Rita Ora fotografohet me veshje e stil interesant rrugëve të New Yorkut appeared first on Telegrafi.