Rita Orën e ‘tradhtojnë’ bikinit, i del gjoksi në pah FOTOT

Këngëtarja

Rita tregoi pa dashje gjoksin, teksa po merrte rreze dielli në Sidnej.

VIDEO:

Rita Ora gjatë kësaj kohe ka qenë e zënë me detyrat e saj si mentore në “The Voice Australia”.

Rita shijoi një pushim të shkurtër nga puna, ndërsa po merrte rreze dielli pranë pishinës në hotelin në Sidnej, të mërkurën.

Këngëtarja, 30 vjeçe, tërhoqi vëmendjen me një palë bikini të arta, ndërsa u fut në modalitetin e relaksimit të plotë, para se të pësonte një “gafë” me rroba-larje.

Duke fokusuar figurën e saj, autorja e hitit “Hot Right Now”  vendosi kremërat kundër diellit dhe kishte vënë edhe disa aksesorë.