Rudiger, Kovacic dhe Lukaku më të mirë, vlerësimet për lojtarët në ndeshjen Chelsea 1-0 Zenit

Chelsea ka shënuar fitore ndaj Zenit me rezultat 1-0 në ndeshjen hapëse të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Pjesa e parë ishte e fortë dhe me duele, duke bërë që të dy skuadrat të ishin të limituara me raste.

Goli i vetëm në këtë ndeshje u shënua në pjesën e dytë nga Romelu Lukaku.

VIDEO:

Antoino Rudiger ishte lojtari me notën më të lartë në ndeshje (7.5).

Pas tij vijnë Kovacic (7.4) dhe Lukaku (7.3).

Notat e lojtarëve të Chelseat dhe Zenitit

/Telegrafi/

The post Rudiger, Kovacic dhe Lukaku më të mirë, vlerësimet për lojtarët në ndeshjen Chelsea 1-0 Zenit appeared first on Telegrafi.